PHONE LIFE

1.Zdecydowanie nieodłącznym elementem mojej garderoby jest ramoneska, tym bardziej zbliżająca się wiosna mobilizuje mnie, by w końcu znaleźć tą jedną jedyną. Wybór jest trudny, ale mam nadzieję, że w końcu znajdę swój ideał.

2.Selfie – nieodłączny element, kiedy w końcu odnajdujesz idealną czerwoną pomadkę.  Eveline Cosmetics 503 Velvet Matt.

3.Kolejne zdjęcie, i kolejna ulubiona pomadka, tym razem Artdeco 46V.

4.Nawet wolę nie pisać ile nowych swetrów i ciepłych bluz pojawiło się w mojej szafie tej zimy. Ta bluza na zdjęciu to H&M, bardzo polecam, o ile jest jeszcze dostępna.

Z czystym sumieniem i ręką na sercu mogę polecić Wam podkład Estee Lauder Double Wear w odcieniu 1W1 Bone. Zapewne nie jedna z Was szuka produktu, który będzie zakrywał dosłownie wszystko. Ukrywał zasinienia, niedoskonałości i nierówny koloryt skóry. Doskonale maskował i ujednolicał cerę. Double Wear spełnia te kryteria. A w dodatku  nie tworzy efektu maski, nie waży się w kontakcie z pudrem, daje efekt photoshopa na skórze. Jest bardzo wydajny, co od razu można wziąć pod uwagę, zakładając iż ten produkt nie należy do najtańszych. Pozostaje na twarzy przez wiele godzin, niezależnie od warunków atmosferycznych. Mimo codziennego używania nie zapycha skóry. Dla mnie jest to podkład doskonały.

Połączenie zapachu róży damasceńskiej z jaśminem to pierwsze wrażenie zapachowe, które czujemy po spryskaniu się perfumami Evidence Yves Rocher. Nic tylko z takim zapachem czekać na wiosenne słońce.

5.Kiedy dopada chandra, lub brak słońca i wyczerpanie całodzienną gonitwą, polecam zakup żelu do mycia ciała na dobranoc  Johnsons. Ten mało doceniany kosmetyk, nie tylko wpływa na idealne oczyszczanie ciała, ale też koi zmysły i uspokaja, na tyle by przynieść słodkie sny.

6.Masła do ciała The Body Shop – Moringa i Mango. Przepięknie pachnące masła, które doskonale nawilżają i dostarczają kolejne przyjemne doznania zmysłom.

***

Lista komentarzy

TakieCacko napisał(a):

Masz dryg do zdjęć.
Niesamowity zmysł estetyczny.
Zupę niezmiennie uwielbiam, przesiaduję, wyjadam łyżkami; z zupy jednym machnięciem chochli przenosi mnie potem tutaj;)
Ale, ale… już to kiedyś pisałam;)

Olu, pozdrawiam:)

PS. Ramoneska nadaje Ci pazurt

Aleksandra Herman napisał(a):

Bardzo mi miło <3

TakieCacko napisał(a):

Pazura, pazura… miało być oczywiście:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram @aleksandra_herman

No images found!
Try some other hashtag or username